Autorska Praktyka Ortodontyczna

Stworzyliśmy interdyscyplinarną klinikę ortodontyczną. Miejsce, gdzie pacjenci mogą otrzymać kompleksowe leczenie ortodontyczne pod opieką logopedów oraz fizjoterapeutów. W klinice znajdą Państwo ortodontę, chirurga, stomatologa, a także specjalistów od implantologii i periodontologii. Dzięki takiemu podejściu, pacjenci mogą mieć pewność, że ich leczenie jest przeprowadzane przez zespół specjalistów, którzy zapewniają najwyższy poziom opieki medycznej.

Szukasz swojego stomatologa?

Jeśli szukasz profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej, zapraszamy do skorzystania z usług naszej interdyscyplinarnej kliniki ortodontycznej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dysponujemy najnowszymi technologiami i materiałami, co pozwala na szybkie i skuteczne leczenie. Nasi specjaliści pracują w pełnej kooperacji z innymi lekarzami, co pozwala na kompleksowe rozwiązanie problemów z uzębieniem i twarzą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych pacjentów.

Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań ortodontycznych, w tym aparaty ruchome i stałe, a także Invisalign – nowoczesne, niewidoczne aparaty, które pozwolą Ci czuć się swobodnie i komfortowo podczas leczenia.

APO Zdrowie oferuje pacjentom szeroki zakres usług medycznych, w tym:

  • diagnostykę i leczenie różnych chorób jamy usntej, wykonywanie zabiegów, a także rehabilitację;
  • dostęp do specjalistów z dziedzin stoamtologii, logopedii oraz fizjoterapii;
  • nowoczesne sprzęty medyczne i technologie;
  • oddziały rehabilitacji, fizjoterapii, masażu itp.