APO Stomatologia Logo

DRODZY KOLEŻANKI I KOLEDZY

Chcemy Państwa zaprosić do wzajemnej współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że współczesna stomatologia często stawia przed nami duże wyzwania i nie zawsze samodzielnie jesteśmy sobie w stanie z nimi poradzić. Nasza praktyka dysponuje doświadczonym personelem, który gotowy jest do pomocy w diagnostyce, konsultacjach jak i leczeniu pacjentów sprawiających w znacznym stopniu problemy terapeutyczne. Szczególną uwagę Państwa, chcemy zwrócić w kierunku leczenia ortodontycznego, w dziedzinie, która jest nam najbliższa i jak sądzimy najtrudniejsza w uzyskaniu fachowej pomocy. Współpracujący z nami lekarze ortodonci są do dyspozycji Państwa i Waszych Pacjentów.
Nie mniej jednak, jeśli Państwo się zdecydują, jesteśmy gotowi również na pomoc w leczeniu endodontycznym (dysponujemy mikroskopem zabiegowym firmy Zeiss), protetycznym, chirurgii

szczękowej (m.in. implantologia) czy periodontologicznym na najwyższym poziomie. Uważamy, że w tych dziedzinach uzyskają Państwo u nas szczególną pomoc i zrozumienie.
Co ważne, nasi lekarze po wyrażeniu opinii, konsultacji, bądź przeprowadzeniu leczenia w zakresie, o jaki zostaną poproszeni skierują pacjenta z powrotem do Państwa gabinetów! Zapewniamy, że w ten sposób z powodzeniem współpracujemy już z wieloma lekarzami i nigdy nasze relacje nie stały się źródłem konfliktów.

W przypadku, gdyby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna bardzo prosimy o kontakt bezpośredni, bądź wskazanie pacjentowi naszych danych kontaktowych.